قوانین و مقررات

 


عضویت، خرید و استفاده از محتوای سایت آی‌تی مبل  به منزله پذیرش شرایط و ضوابطی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.  آی‌تی‌مبل مجاز است بنا به شرایط کاری،  این توافق‌نامه آنلاین را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی ویرایش نماید. همچنین کاربران موظفند قبل از خرید یا استفاده از خدمات آی‌تی‌مبل، این قوانین را مطالعه نمایند.


شرایط استفاده از خدمات و امکانات آی‌تی‌مبل
•    کاربری و خدمات:
عضویت در سایت و  استفاده از اطلاعات و محتوای آی‌تی‌مبل آزاد و رایگان است. هر کاربر تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری بوده و ایجاد حساب کاربری مضاعف ممنوع است. در صورت اطلاع از وجود  حساب‌های متعدد متعلق به یک کاربر، این سامانه مجاز به حذف و سلب دسترسی کاربر مذکور است.


•    دریافت اطلاعات: کاربران در هنگام عضویت ملزم به درج اطلاعات واقعی و کامل خود هستند، بدیهی است در صورت بروز هرگونه مشکل کاربری یا مالی که ناشی از عدم درج اطلاعات صحیح باشد، مسئولیت آن به عهده کاربر می‌باشد.


•    حفاظت از اطلاعات: آی‌تی‌مبل متعهد می شود که  با رعایت مسائل امنیتی، نسبت به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران اقدام نموده و از دسترسی غیرمجاز به آن‌ها جلوگیری نماید. این سامانه همچنین مجاز است از این اطلاعات به منظور اطلاع‌رسانی خدمات و محصولات متعلق به فروشگاه اینترنتی آی‌تی‌مبل استفاده نماید.
شرایط پرداخت و انصراف از خرید


•    شرایط پرداخت: خرید از آی‌تی‌مبل به صورت نقد و اقساط به روش آنلاین و آفلاین امکان‌پذیر است. پس از ثبت سفارش، پیش‌فاکتور صادر شده به صورت آنلاین، واریز بانکی و همچنین تسویه حساب در محل  قابل پرداخت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرایط پرداخت، می توانید با  همکاران ما در آی‌تی مبل تماس بگیرید. 


•    شرایط انصراف از خرید:
 در صورت انصراف مشتری پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، با کسر مبلغ مشخصی از وجه پرداخت شده، مابقی آن مستردد می گردد. این مبلغ با توجه به این که انصراف در چه مرحله ای از خرید و تحویل کالا رخ دهد متغیر خواهد بود. 


شرایط ارسال و تحویل کالا:
•    هزینه، زمان و روش حمل: هزینه حمل و زمان ارسال کالا به نسبت محل تحویل و نوع کالای انتخاب شده متفاوت است. اطلاعات مربوط به هزینه و زمان ارسال کالا، قبل از نهایی شدن خرید و ارسال محصول، در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.  انتخاب نوع و روش حمل کالا  براساس تشخیص کارشناسان  آی‌تی‌مبل مشخص خواهد شد. 


شرایط ضمانت کالا:
•    مدت زمان و شرایط ضمانت هر کالا متفاوت است.  آی‌تی‌مبل صرفا متعهد به پذیرش و تأمین مواردی است که درضمانت‌نامه کتبی محصول به آن‌ها  اشاره شده است. طبیعتا در هنگام بروز مشکل و در صورت نیاز به استفاده از ضمانت‌نامه کتبی خریدار باید نسبت به شرایط مندرج در ضمانت‌نامه اقدام نماید.


حقوق معنوی و مالکیت محتوا:
•    مالکیت تمامی محتوا اعم از متن، تصایر، ویدئو، صوت و اسلایدهای منتشر شده در این سامانه به فروشگاه اینترنتی آی‌تی‌مبل به آدرس اینترنتی (https://itmobl.com) تعلق دارد و هر گونه استفاده تجاری یا نشر بدون ذکر منبع، غیرمجاز است. آی‌تی‌مبل با هرگونه سواستفاده بر اساس قوانین جاری کشور برخورد خواهد کرد.


شرایط همکاری مشترک با تولیدکنندگان:
تولید کنندگان و تامین کنندگان محترم که تمایل به فروش محصولات خود از طریق سایت و یا شبکه های اجتماعی آی تی مبل را دارند لطفا تصاویر برخی از محصولات خود را به شماره 09122177750 تلگرام فرمایند تا پس از بررسی اولیه تماس گرفته شود.