قوانین و مقررات آی‌تی‌مبل

قوانین و مقررات آی‌تی‌مبل شامل موارد زیر است و عضویت، خرید و استفاده از محتوای این سامانه به منزله پذیرش شرایط و ضوابط ذیل این قرارداد است. آی‌تی‌مبل مجاز است بنا به شرایط کاری، ارائه خدمات و تولید محصولات این توافق‌نامه آنلاین را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی ویرایش، حذف یا اضافه نماید. همچنین کاربران موظف می‌باشند قبل از خردید یا استفاده از خدمات این سامانه مفاد قوانین آی‌تی‌مبل را مطالعه نمایند.

شرایط استفاده از خدمات و امکانات آی‌تی‌مبل

  • کاربری و خدمات: عضویت و استفاده از اطلاعات و محتوای آی‌تی‌مبل آزاد و رایگان است. هر کاربر تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری بوده و ایجاد حساب کاربری مضاعف ممنوع است. در صورت اطلاع آی‌تی‌مبل از حساب‌های متعدد متعلق به یک کاربر، این سامانه مجاز به حذف و سلب دسترسی کاربر مذکور است.
  • دریافت اطلاعات: کاربران در هنگام عضویت ملزم به درج اطلاعات واقعی و کامل خود هستند، بدیهی است در صورت بروز هرگونه اختلاف کاربری یا مالی در اثر عدم درج اطلاعات صحیح، مسئولیت آن به عهده کاربر است.
  • حفاظت از اطلاعات: آی‌تی‌مبل تعهد می‌نماید با رعایت مسائل امنیتی، نسبت به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران اقدام نموده و از دسترسی غیرمجاز به آن جلوگیری نماید. همچنین مجازاست از این اطلاعات به منظور اطلاع‌رسانی خدمات و محصولات متعلق به سامانه آی‌تی‌مبل استفاده نماید.

شرایط پرداخت و انصرف از خرید

  • شرایط پرداخت: خرید از آی‌تی‌مبل به صورت نقد و اقساط به روش آنلاین و آفلاین امکان‌پذیر است. پس از ثبت سفارش پیش‌فاکتور صادر شده به صورت کاملا پرداخت آنلاین، واریز بانکی و همچنین پرداخت در محل میسر می‌باشد که به نسبت نوع کالا و محصول خریداری شده، شرایط متفاوت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرایط پرداخت، پس از انتخاب محصول با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.
  • شرایط انصراف از خرید: در صورتثبت سفارش، پرداخت و انصراف از خرید، در صورتی که کالای موردنظر به صورت اختصاصی تولید شده و هنوز ارسال نشده باشد مبلغ.... درصد از وجه پرداخت شده، کسر و مابقی ظرف.... روز کاری مسترد می‌گردد. درصورتی که کالای خریداری شده از محصولات موجود سایت باشد .... درصد کسر و مابقی در مدت .... روز کاری مستر می‌گردد، همچنین در صورت ارسال کالا و انصراف قبل از تحویل، هزینه کامل حمل و ارسال بعلاوه .... درصد انصراف از خرید کسر شده و مابقی طی مدت ... روز کاری مسترد خواهد شد.

شرایط ارسال و تحویل کالا

  • هزینه، زمان و روش حمل: هزینه حمل و زمان ارسال کالا به نسبت محل تحویل و نوع کالای انتخاب شده متفاوت است. قبل از نهایی شدن خرید و ارسال محصول، هماهنگی‌های لازم با شما انجام خواهد شد. بدیهی است که برحسب انجام وظیفه، تمامی تلاش خود را جهت تحویل به موقع و سالم محصول به کار خواهیم بست با این حال انتخاب نوع و روش حمل به تشخیص آی‌تی‌مبل است.

شرایط ضمانت کالا

  • مدت زمان و شرایط ضمانت هر کالا متفاوت بوده و آی‌تی‌مبل صرفا متعهد به پذیرش و تأمین مواردی است که درضمانت‌نامه کتبی به آن اشاره شده است. طبیعتا در هنگام بروز مشکل و در صورت نیاز به استفاده از «ضمانت‌نامه کتبی» خریدار باید نسبت به شرایط مندرج در ضمانت‌نامه اقدام نماید.

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

  • مالکیت تمامی محتوا اعم از متن، تصایر، ویدئو، صوت و اسلایدهای منتشر شده در این سامانه به فروشگاه اینترنتی آی‌تی‌مبل به آدرس اینترنتی (https://itmobl.com) تعلق دارد و هر گونه استفاده تجاری یا نشر بدون ذکر منبع غیرمجاز است و آی‌تی‌مبل با هرگونه سواستفاده بر اساس قوانین جاری کشور برخورد خواهد کرد.

شرایط همکاری مشترک با تولیدکنندگان

تولید کنندگان و تامین کنندگان محترم که تمایل به فروش محصولات خود از طریق سایت و یا شبکه های اجتماعی آی تی مبل را دارند لطفا تصاویر برخی از محصولات خود را به شماره 09122177750 تلگرام فرمایند تا پس از بررسی اولیه تماس گرفته شود.