شرایط حمل و تحویل

شرایط حمل و تحویل کالا

بسته‌بندی و تحویل محصول در سلامت کامل بخش‌مهمی از وظایف فروشگاه اینترنتی آی‌تی‌مبل در قبال اعتماد ارزشمند شماست. آی‌تی‌مبل از بهترین بسته‌بندی محافظت شده و هم چنین خدمات معتبرترین شرکت‌های حمل و نقل مبلمان و لوازم خانگی جهت ارسال محصولات استفاده می‌نماید. با این حال مطالعه این قسمت به شما کمک می‌کند در جریان جزئیات بیشتری از این فرایند قرار داشته باشید. تأکید می‌شود که موارد ذکر شده عمومی است، اگر کالا یا شرایط شما نیاز به در نظر گرفتن موارد خاص دارد، حتما با همکاران ما آن را مطرح نمایید.

برای مثال تعهد اکثر شرکت‌های حمل و نقل معتبر  طرف‌قرارداد، حمل کالا یا مبلمان تا درب منزل یا ساختمان محل تحویل است. انتقال کالا و مبلمان به داخل ساختمان اعم از منزل مسکونی، آپارتمان، محل کار یا غیره به عهده مشتری است که می‌توانید هماهنگی‌های لازم را جهت تأمین نیروی کار از قبل انجام دهید. اطلاع از چنین مواردی به ما و شما کمک خواهد کرد که کالا در سلامت کامل و موعد مقرر برای شما ارسال گردد.

حمل و نقل محافظت شده

در نظر داشته باشید که مبلمان بر خلاف سایر لوازم خانگی به دلیل تنوع ابعاد، دارای بسته‌بندی ثابت صنعتی نیست، از همین رو انتخاب نوع بسته‌بندی و روش حمل به تشخیص فروشگاه اینترنتی آی‌تی‌مبل و همچنین شرکت متخصص حمل و نقل خواهد بود. محصولات یا کالاهایی که در ساخت آن پارچه استفاده شده است ممکن است در اثر حمل و نقل دچار آلودگی‌های محیطی مثل گرد و خاک و .. شوند، به همین دلیل قبل از ارسال با نایلونهای حبابدار ضد ضربه بسته بندی خواهند شد و در کامیون هم از پتوی کافی جهت عدم آسیب به آنها استفاده خواهد شد، همچنین در مواردی خاص مثل حمل شیشه و قطعات شکننده، از نایلونهای حباب‌دار و کارتن‌های محافظ دار استفاده می‌شود. تمام تلاش بر این است که کالا در نهایت سلامت، اطمینان و رضایت به‌دست شما برسد.

بیمه حوادث حمل و نقل

تمامی مرسولات آ‌ی‌تی‌مبل دارای بیمه‌نامه رسمی حمل و نقل ‌است، اطمینان داشته باشید که در صورت بروز مشکلی که مسئولیت آن متوجه شرکت حمل و نقل است یا وقوع حوادث غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و غیر منتظره غیر طبیعی مثل تصادف و..، تأمین خسارت شده و کالا مجددا برای شما ارسال خواهد گردید.

نحوه محاسبه هزینه حمل و نقل

با توجه به سود پایین فروش اینترنتی و تفاوت زیاد قیمتهای حمل کالا بخاطر مشخص نبودن مقصد، میزان و نوع کالا( مبل راحتی، استیل، کلاسیک، سرویس خواب و.......) هزینه حمل جداگانه محاسبه خواهد شد که این مقدار بین 000/300 000/50 تومان متغیر می باشد که هنگام ثبت سفارش به اطلاع مشتری خواهد رسید و هنگام تحویل کالای خود بصورت سالم و مطابق سفارش خود مستقیما به راننده  پرداخت می نمایید.

نحوه زمان‌بندی ارسال کالا

هنگام سفارش بسته به نوع سفارش زمان آماده شدن آن به شما اعلام می گردد و حداکثر ظرف 3 روز کاری کالا درب منزل شما تحویل می گردد.بطور معمول از زمان سفارش، مبلمانهای راحتی و تختخواب شو  ظرف دو هفته و مبلمان های کلاسیک و استیل دو هفته الی یکماه و سرویس خواب، سرویس ناهارخوری و سایر محصولات ظرف یک هفته  درب منزل تحویل داده می شوند.

ضمانتنامه محصول

هنگام تحویل مبلمان کارت ضمانت آن که توسط شرکت مهر و امضا شده  تحویل شما می گردد و تا پایان مدت ضمانت شرکت موظف به رفع عیوب احتمالی محصول خواهد بود. بعد از اتمام مدت ضمانت  بمدت 3 سال نیز موظف به ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصول با دریافت هزینه مربوطه خواهد بود.