مبلمان بر خلاف سایر لوازم خانگی به دلیل تنوع ابعاد و اندازه، دارای بسته‌بندی ثابت صنعتی نیست. به همین خاطر انتخاب نوع بسته‌بندی و روش حمل آن به تشخیص کارشناسان ما و تحت نظارت شرکت های متخصص حمل و نقل انجام خواهد گرفت. 


حمل کالا تا درب منزل
 تعهد اکثر شرکت‌های حمل و نقل معتبر، حمل کالا یا مبلمان تا درب منزل یا ساختمان محل تحویل است. بر این اساس انتقال مبلمان به داخل ساختمان به عهده مشتری خواهد بود. از آنجایی که زمان رسیدن کالا به طور دقیق به شما اطلاع داده می شود، می‌توانید هماهنگی‌های لازم را جهت تأمین نیروی کار از قبل انجام دهید. 


بسته بندی حفاظت شده 
نحوه بسته بندی و ارسال هر کالا، مختص همان کالا است. به عنوان مثال مبلمانی با نمای پارچه قبل از ارسال با نایلونهای حبابدار ضدضربه بسته بندی خواهد شد تا از بروز آسیب و رسیدن گردو غبار و آلودگی به سطح آن جلوگیری شود. در موارد خاص مثل حمل شیشه و قطعات شکننده نیز، از نایلونهای حباب‌دار و کارتن‌های محافظ دار استفاده می‌شود. تمام تلاش ما بر این است که کالا در نهایت سلامت و اطمینان به‌دست شما برسد.


بیمه حوادث حمل و نقل
تمامی مرسولات آ‌ی‌تی‌مبل دارای بیمه‌نامه رسمی حمل و نقل‌ هستند.  بر این اساس در صورت وقوع حادثه یا بروز مشکلی که مسئولیت آن متوجه شرکت حمل و نقل باشد، تأمین خسارت توسط بیمه انجام می گیرد و کالا مجددا برای شما ارسال خواهد شد.


نحوه محاسبه هزینه حمل و نقل
با توجه به تفاوت زیاد قیمتهای حمل کالا بخاطر مشخص نبودن مقصد، میزان و نوع کالا، هزینه حمل و نقل برای هر سفارش به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد. این هزینه می تواند بین 50 تا 300 هزار تومان متغیر باشد. هزینه حمل و نقل کالا در هنگام ثبت سفارش به اطلاع شما خواهد رسید و پرداخت آن به زمان تحویل کالا درب منزل شما موکول خواهد شد.