آیا برای خرید از آی‌تی مبل، حتما باید در سایت عضو باشم؟
پاسخ: بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید خود اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.


چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی پس از بررسی فروشگاه های اینترنتی در صورت  تطابق نحوه عملکرد آن ها با قوانین، به این سایت ها نماد اعتماد الکترونیکی می دهد. وجود این نماد نشان دهنده تایید صلاحیت این فروشگاه های اینترنتی است از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. این کسب و کارها به صورت مداوم تحت نظارت این سازمان قرار دارند. برای اطمینان بیشتر می‌توانید روی این نماد در صفحه اصلی کلیک کرده تا از صحت اعتبار آن اطمینان پیدا کنید. 


آیا قبل از خرید اینترنتی می‌توانم برای دریافت اطلاعات بیشتر با آی تی مبل تماس بگیرم؟
پاسخ: بله. کارشناسان ما در آی تی مبل آماده اند تا به تمامی پرسش های شما پاسخ دهند و راهنمایی های کافی را در خصوص انتخاب محصول، طرح پارچه، رنگ چوب و.... در اختیار شما قرار دهند. 


آیا در روزهای تعطیل یا ساعاتی خارج از وقت اداری می‌توانم از آی تی مبل خرید کنم؟
پاسخ: بله با توجه به آنلاین بودن فرایندها، خرید از سایت در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز قابل انجام است. البته انجام امور اداری و آماده شدن سفارش شما از اولین روز کاری شروع خواهد شد.

آیا این امکان وجود دارد که به‌صورت حضوری از آی‌تی‌مبل خرید کنم؟
پاسخ: امکان خرید حضوری در شهرهای تهران و اصفهان وجود دارد. اما هموطنان عزیز در سایر نقاط کشور می توانند از طریق سایت به انتخاب و خرید مبلمان مورد نظر خود اقدام نمایند.  


آیا می‌توانم برای شخص دیگری از آی‌تی‌مبل خرید کنم به گونه ای که کالا برای آن شخص ارسال شود؟
پاسخ: بله. در اینصورت باید نشانی شخص مورد نظر خود را به عنوان تحویل گیرنده کالا در فرایند خرید ثبت نمایید.


این امکان وجود دارد که مبلمان یا سرویس نمایش داده شده در سایت موجود نباشد؟
پاسخ:  خیر. کلیه محصولات به صورت نیمه آماده موجود هستند و پس از انتخاب پارچه یا رنگ چوب  بلافاصله  تکمیل و ارسال خواهند شد.


مدت زمان ارسال و تحویل کالا چقدر است؟ در صورت انتخاب رنگ یا پارچه ای خاص، چه مدت به زمان تحویل آن اضافه خواهد شد؟
پاسخ: زمان تحویل، به کالای خریداری شده توسط شما بستگی دارد. 
مبلمان راحتی ظرف 14 روز، مبلمان کلاسیک و استیل ظرف یک ماه و سایر محصولات عرضه شده در آی تی مبل نهایتا طی یک هفته به شما تحویل داده خواهند شد. 
البته در صورتی که برای مبلمان خود پارچه خاصی را انتخاب کنید که تهیه آن زمانبر باشد، زمان تهیه  پارچه به زمان تحویل مبلمان اضافه می گردد و این موضوع از قبل با شما هماهنگ خواهد شد.


هزینه ارسال کالا چقدر است و چگونه باید پرداخت شود؟
پاسخ:  هزینه حمل و نقل به نوع کالا، تعداد آن و مسافت ارسال بستگی دارد. با توجه به نیاز به بسته بندی و روش حمل متفاوت برای کالاهای مختلف و این که ارسال مبلمان به نقاط مختلفی از کشور صورت می گیرد هزینه حمل و نقل می تواند بین 50 تا 300 هزار تومان متغیر باشد. مبلغ دقیق در هنگام ثبت سفارش به اطلاع مشتریان خواهد رسید. این مبلغ در هنگام تحویل کالا مستقیما به راننده پرداخت خواهد شد. 


در صورت بروز مشکل برای مبل یا کالای خریداری شده تعمیر و یا تعویض کالا چگونه انجام می‌شود؟
پاسخ: چنانچه در زمان تحویل، در کالای خود مشکلی مشاهده نمودید سریعا با شرکت تماس گرفته تا  اقدامات لازم صورت پذیرد. در صورتی که این مشکل  در محل قابل رفع باشد، به سرعت به مسئله رسیدگی خواهیم کرد در غیر اینصورت کالای شما به شرکت بازمی گردد تا ایرادات رفع گشته یا مبلمان تعویض گردد. پس از آن کالا در اسرع وقت مجددا با هزینه شرکت برای شما ارسال خواهد شد. هزینه بازگشت و ارسال مجدد کالا با شرکت خواهد بود. 


آیا می‌توانیم مبلغ مورد نظر را به صورت اقساطی یا چکی پرداخت کنیم؟
پاسخ: خیر. پرداخت اقساطی با ماهیت فروشگاه های اینترنتی در تناقض است. اما شما می توانید تسویه حساب کامل را به زمان تحویل مبلمان خود موکول نمایید.


روش های پرداخت به چه صورت است؟
پاسخ: با طی مراحل خرید از طریق سایت می توانید هزینه مبلمان را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. البته  واریز بانکی نیز امکان پذیر است؛ در اینصورت باید مشخصات فیش واریزی را به اطلاع شرکت برسانید. 


آیا امکان اطلاع از زمان و مکان دقیق تحویل کالا وجود دارد؟
پاسخ: بله. با تماس با شرکت می توانید از  زمان و مکان دقیق تحویل کالای خود آگاه شوید. 


آیا امکان دارد کالای خود را در زمانی دیرتر از زمان مشخص شده تحویل بگیریم؟
پاسخ: بله. در اینصورت باید هنگام سفارش با شرکت هماهنگی های لازم در این خصوص صورت پذیرد تا کالای شما تا زمان مورد نظر شما در انبار نگهداری گردد. در اینصورت  تسویه حساب کامل انجام می گیرد اما  بابت مدت نگهداری کالا در انبار هزینه ایی از مشتری دریافت نمی گردد.


آیا امکان ارائه تخفیف از سوی آی‌تی‌مبل وجود دارد؟
پاسخ: آی تی مبل در مقاطع زمانی مختلف شرایط فروش ویژه ای برای برخی از کالاهای خود در نظر می گیرد. با مراجعه به بخش فروش ویژه در صفحه اصلی سایت می توانید از این موارد اطلاع یابید.