رویه های برگشت کالا
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه اینترنتی آی تی مبل بوده است. بر همین اساس کوشش همیشگی ما این بوده که تمامی سفارشات در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند. ما برای مواجهه با این موارد، خدمات مختلفی را در نظر گرفته ایم که در ادامه به آن ها اشاره می شود.  


حوادث حمل و نقل
تمامی مرسولات آ‌ی‌تی‌مبل دارای بیمه‌نامه رسمی حمل و نقل هستند‌. بر این اساس در صورت وقوع حادثه یا بروز مشکلی که مسئولیت آن متوجه شرکت حمل و نقل باشد، تأمین خسارت توسط بیمه انجام می گیرد و کالا مجددا برای شما ارسال خواهد شد.


شرایط استفاده از گارانتی
-موارد ضمانت نامه شامل هزینه های تعمیر و سرویسی است که ناشی از اشکال در تولید محصول و ابزار و یراق آلات مصرفی خواهد شد.
-در صورتی که به تشخیص مجموعه، خسارت وارد شده به محصول ناشی از موارد غیر عادی مانند سهل انگاری و استفاده غیر اصولی، شستشو، افتادن محصول از ارتفاع، خسارت در اثر حمل و نقل توسط افراد غیر متخصص، قرار گرفتن محصول در شرایط خارج از استانداردهای زیست محیطی، حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و آتش سوزی و ... باشد، تعمیر یا تعویض رایگان شامل حال محصول نمی شود.
-مدت زمان تعمیر محصولات متغیر می باشد. زمان تعمیر و تحویل کالا، پس از عودت کالا جهت تعمیر و بررسی های اولیه به خریداران محترم اطلاع رسانی می گردد.
-پس از اتمام  موعد ضمانت، کلیه هزینه های مربوط به ارائه خدمات بر عهده خریدار محترم می باشد.