نکاتی برای خرید مبل تختخواب شو

یک صرفه‌جویی دومنظوره

 

مبل تخت‌خواب‌شو نه تنها مشکل کمبود جا در فضاهای کوچک را حل می‌کند، ویژگی‌های‌ برجسته‌‌ی دیگری هم دارد که در نگاه اول کمتر به نظر می‌آید. ترکیب (مبل و تخت) علاوه بر همپوشانی در چیدمان، هزینه‌های شما را نیز متناسب با فضایی که در اختیار دارید تقلیل می‌دهد. هزینه یک سرویس مبل عادی بعلاوه سرویس خواب به مراتب بیشتر از یک سرویس  مبل تخت‌خواب‌شو است. همچنین امکان استفاده همزمان از یک فضا به عنوان اطاق پذیرایی و محل خواب یا اطاق کار و محل استراحت را به راحتی  فراهم می‌کند.


 

  

یک تصور نه‌چندان درست

بسیاری تصور می‌کنند که مبل تخت‌خواب‌شو صرفا مناسب کسانی است که فضای کافی برای قرار دادن تخت یا اطاق خواب مجزا ندارند، در صورتی‌که کارایی این  نوع مبلمانها با توجه به آپارتمان‌های امروزی که عموما و بطور کامل فرش و موکت نمی‌شوند، بیشتر از هر زمان دیگری است. استراحت و خوابیدن روی سرامیک و پارکت چندان خوشایند نیست و مبل‌ متحرک تخت‌خواب‌شو به خوبی به این نیاز پاسخ می‌دهد. از سوی دیگر خانواده‌هایی که سالمند و یا بیماری در منزل دارند دیگر نگران منزوی کردن او تنها به این دلیل که ساعات طولانی نمی‌تواند مانند سایرین روی صندلی یا مبل عادی بنشیند، نخواهند بود. با همه‌ این توضیحات در خرید مبل‌ تختخواب‌شو - مانند سایر محصولات و لوازم منزل – باید به نکات و اصول مهمی توجه داشته باشید که در ادامه این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

در نظر گرفتن هر دو حالت

ممکن است برخی از انواع مبلمان تخت‌خواب شو تنها در یکی از دو حالت مبل یا تخت راحت و زیبا به نظر برسد. مبل‌های تخت‌خواب شو به لحاظ نوع طراحی و ساخت اکثرا در گروه مبل‌های راحتی قرار دارند که پارچه زیادی در آن به کار رفته است. این سرویس‌ها به شکل طراحی می‌شوند که هنگام قرار گرفتن در حالت تخت معمولا تشک مجزایی روی آن قرار نمی‌گیرد. از همین رو راحتی استفاده و هم سطح بودن حالت تختخواب آن اهمیت زیادی دارد. در هنگام خرید هر دو حالت مبل و تخت را با دقت در نظر بگیرید.

 

 

 

ساختار متحرک

 مبلمان های تخت‌خواب شو ساختار مکانیکی متحرکی دارند که قابلیت تبدیل شدن از مبل به تخت و بالعکس را فراهم می‌کند. استحکام اتصالات، سهولت تغییر وضعیت توسط یک نفر و ایستایی و استحکام بخش‌های متحرک از موارد مهمی است که در هنگام خرید مبل تخت‌خواب‌شو باید مد نظر قرار گیرد. مبل‌های تخت‌خواب‌شو بسته به نوع طراحی از مکانیزم‌های متحرک مختلفی استفاده می‌کنند که دقت در نوع چرخش و چینش مبل و تخت باید به اندازه زیبایی و راحتی آن مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

 

ضمانت و پشتیبانی


این نوع مبلمان به نسبت سایر انواع مبل و تخت ثابت، زمان و تنوع کارکرد بیشتری داشته و استهلاک‌پذیرتر است. دقت داشته باشید که خرید مبل‌های تخت‌خواب شو بی‌کیفیت و بدون ضمانت در درازمدت هزینه بیشتری به شما تحمیل خواهد کرد. در صورتی که از یک برند معتبر مبل خریداری کنید و به هر دلیل مبلمان شما نیاز به تعویض یراق‌آلات یا قسمت‌های متحرک داخلی داشته باشد، هیچ‌گونه نگرانی بابت تعمیرات و خدمات پشتیانی نخواهید داشت. به خاطر اهمیت موارد فوق الذکر، آی تی مبل با بررسی انواع مبلمانهای تختخواب شو در بازار بهترین ها را در سایت خود به شما عزیزان معرفی نموده است تا با اطمینان و خیالی آسوده مبلمان تختخواب شو خود را انتخاب و خریداری فرمائید.

 

 

 

 

 

خرید مبل راحتی 

فروش مبل کلاسیک در اصفهان

             

تعداد بازدید : 2938

دیدگاه شما