درباره آی تی مبل

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند
.
فروشگاه اینترنتی آی تی مبل، با هدف سرعت بخشیدن به فرآیند جمع آوری اطلاعات، مقایسه، انتخاب و در نهایت خرید با برترین کیفیت سعی بر خلق تجربه ای عالی برای مشتریان (در هر زمان و هر مکان) دارد. به گونه ای که تجارت الکترونیک بخشی از زندگی روزمره شما باشد. تمامی فرآیندها و تصمیمات ما بر پایه جلب و حفظ مشتریان گرفته می‌شود.
مزایای استفاده از سایت آی تی مبل:

تنوع :

با توجه به تنوع پائین مدلهای مبل در سایر نقاط کشور بجز تهران ، سایت آی تی مبل با گردآوری مدلهای متنوع و جدید انواع  مبلمان راحتی  ، کلاسیک ، استیل، تختخواب شو ، سرویس خواب ، سرویس نهارخوری و سایر محصولات جانبی سعی نموده شما عزیزان از قدرت انتخاب بالائی برخوردار شوید.
کیفیت   :

آیتی مبل علاوه بر انتخاب شرکتها و برندهای معتبر، با بازدید از خطوط تولید ، مواد اولیه مصرفی و نحوه تولید ، این اطمینان را میدهدکه کلیه محصولات ارائه شده از کیفیت بالائی برخوردارند.

ضمانتنامه کتبی : 

بخاطر کیفیت بالای محصولات ، آیتی مبل به همراه محصول ضمانتنامه کتبی ، ارائه می دهد.

قیمت مناسب :

به خاطر کاهش هزینه ها ی فروش از طریق سایت، در عین حفظ کیفیت ، محصولات با قیمت مناسب عرضه میگردند.

خدمات پس از فروش :

آی تی مبل کلیه محصولات خود را پس از فروش پشتیبانی می کند و خدمات لازم را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

برند :

فروشگاه اینترنتی آی تی مبل با ارائه محصولاتی با طیف گسترده ای از معتبرترین برندهای شهر تهران تلاش می‌کند که نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد تا همه مزایای ذکر شده در بالا تضمین گردند.

اطلاعات مفید :

یکی از اهداف سایت آی تی مبل ارائه اطلاعات مفید درمورد نحوه تشخیص مبلمان مرغوب، دکوراسیون منزل، نحوه بهینه چیدمان، روش نگهداری از مصنوعات چوبی و سایر مطالب کاربردی به کاربران خود می باشد.

برخی از مشتریان علاقه مند هستند مبلمان خود را از نزدیک مشاهده کنند تا از کیفیت و راحتی نشیمن آن اطمینان حاصل کنند.از آنجایی که کلیه محصولات ، تولید شرکتها و برندهای معتبر میباشنداین اطمینان و تضمین به شما داده میشود که محصول مطابق عکس ارائه شده آن تولید و تحویل داده خواهد شد و از لحاظ نشیمن هم بخاطر رعایت اصول ارگونومیک ، مبلمانها کاملا استاندارد و راحت می باشند.

به طرق زیرصمیمانه پذیرای هرگونه پیشنهاد ، انتقاد و یا سوال شما عزیزان می باشیم:

۰۹۱۲۲۱۷۷۷۵۰

۰۳۱-۳۶۲۰۳۰۰۱

itmobl.com@gmail.com

https://telegram.me/ITmobl